مزایای داشتن وب سایت چیست؟

آیا تا به حال فکر کردید که مزایای داشتن وبسایت چیست و وبسایت تا چه حد میتواند برای شما مفید باشد؟!

 

√ وبسایت به کسب و کار شما اعتبار میدهد!

امروزه همه ما بیشتر از اینترنت برای پیدا کردن محصول و سرویس‌هایی که در روزمره نیاز داریم استفاده می کنیم، کسب و کارهای کوچک با داشتن وبسایت اعتبار بیشتری پیدا خواهند کرد،  بدون داشتن وبسایت مشتریانِ احتمالی شما به سمت رقبایی خواهند رفت که وبسایت دارند. اگر حتی وبسایت دارید اما ظاهر حرفه‌ای ندارد و یا نیاز شما را به هر دلیلی برآورده نمی کند، بازسازی وبسایت شما با ظاهری حرفه‌ای و استفاده از تکنولوژی های به روز بهینه سازی(سیو)، به مشتریان شما اطمینان بیشتری برای استفاده از محصول یا سرویس شما را خواهد داد

 

√ وبسایت در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می کند!

به عنوان صاحب یک کسب و کارِکوچک، شاید فکر می کنید توان پرداخت هزینه‌های یک سایت را نداشته باشید. از طرفی در دنیای امروز نداشتن وبسایت شما را در رقابت با دیگران عقب می‌اندازد. باید توجه کنید که یک وبسایت شاید برای مثال ۳۰۰ هزار تومان در سال هزینه داشته باشد اما هزینه ی یک تبلیغ ساده در نیازمندی های یک روزنامه چیزی حدود ۳۰هزار تومان در روز خواهد بود (آن هم در ارزان ترین نوع )، حال آنکه امروزه یک وبسایت توان بالاتری در جذب مشتری دارد و هم در هزینه‌های تبلیغات شما بسیار صرفه‌جویی خواهد کرد.

 

√ وبسایت در زمان شما صرفه‌جویی می کند!

یکی دیگر از مزایای داشتن وبسایت این است که شما میخواهید به مشتری خود در مورد کارتان اطلاعات بدهید و این اطلاعات دادن به مشتریان زمان‌بر است، چه با تلفن باشد چه رو در رو یا به وسیله ی بروشور و حتی ایمیل، داشتن اطلاعات خدمات و سرویس های شما بر روی سایت، زمان بسیار زیادی را برای شما آزاد می کند، به صورتی که شما کارت ویزیت فروشگاه یا خدماتی که ارایه میدهید را به شخص مورد نظر میدهید و آن شخص به آدرس وبسایت شما را که در کارت ویزیت درج شده مراجعه میکند و از کلیه خدمات و محصولات شما با خبر می شود، حتی می توانید بخشی به نام پرسش های متداول تهیه کنید تا کاربران به  راحتی پاسخ سوالات خود را نیز در وبسایتتان بیابند.

 

√ وبسایت همیشه در دسترس است!

وبسایت خواب ندارد و در هر زمانی در دسترس است، به عبارتی مشتریان شما می توانند در تمامی اوقات شبانه روز و ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال ازآدرس دقیق فعالیت شما، خدمات و کالاهای شما آگاه شوند و شما را دنبال کنند، در دسترس بودن در تمامی زمان موجب می شود مشتریان شما رضایت بیشتری داشته باشند و فروش شما بیشتر شود.

یک مثال میزنم:

شما صاحب داروخانه هستید و یک داروی کمیاب را در داروخانه خود موجود دارید و شخصی شدیدا به دنبال آن دارو میگردد، این شخص از کجا باید بداند که شما آن دارو را در داروخانه موجود دارید؟ با یک سرچ ساده در دنیای مجازی( اینترنت) از این موضوع با خبر خواهد شد و به شما مراجعه خواهد کرد برای خرید آن دارو، این موضوع در تمامی مشاغل با عناوین مختلف وجود خواهد داشت.

 

√ وب سایت به شما این امکان را می دهد که همیشه بروز باشید!

وب سایتِ شما مانند بروشوری است که قابل تغییر می باشد، به روز کردن اطلاعات محصولات و سرویس های شما در یک سایت بسیار ساده تر و کم هزینه‌تر از تغییر آن در بیلبورد، بروشورها و یا تبلیغات کاغذی است.

مزایای داشتن وبسایت

 

√ وبسایت می تواند مکانی برای نشان دادن توانایی‌های شما باشد

مهم نیست که یک شرکت باشید یا برای خودتان کار می کنید، مهم اینجاست که یک وبسایت می‌تواند نمونه کارها و توانایی‌های شما را، با قرار دادن عکس از محصولاتتان و رضایت ‌نامه های مشتریان قبلی شما به نمایش بگذارد و موجب جلب اعتماد بازدیدکنندگان وبسایت شود از مزایای داشتن وبسایت چندین مورد دیگر میتوان یاد کرد…

هزاران وب این مزایای داشتن وبسایت را برای شما به بهترین شکل ممکن فراهم خواهد کرد
 هزاران وب  با ۳سال تجربه در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وبسایت این افتخار را دارد که با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و هزینه منطقی  تجربه داشتن وبسایتی زیبا، کاربرپسند و همگام با تکنولوژی های روز دنیا را برای مشتریان خود فراهم سازد.
Back to Top